Місяць травень найкраща пора екскурсій для школярів. Цієї пори багато учнів проявляють ініціативу у проведенні екскурсій у Бродівському лісгоспі. Великою популярністю на нашому підприємстві користується екскурсії по вирощуванні посадкового матеріалу. Також лісівники розказують про декоративний посадматеріал, його вирощування, догляд. Учням цікаво взнавати, які декоративні рослини ростуть в наших умовах.
![](http://xn----9sbjqqonn2q.xn--j1amh/wp-content/uploads/2019/05/20190522_115822-1024x768.jpg)
|